Hakkkımızda

Biz Kimiz ?

Hakkımızda


"2020 yılında başladığımız seyahat acentalığı hayatımıza gelişerek devam etmekteyiz. Turizmde en iyi, en kaliteli hizmet anlayışıyla başladığımız bu mesleği severek yapmaktayız. Bu işe başarken ki düşüncemiz ’’ bu tura ben katılsam ne beklerim’’ sorusudur. Bu sebepten müşterilerimize karşı her zaman güler yüzlü ve ilgili olduk. En iyi araçlardan, en kaliteli otellerden, en tecrübeli rehberlerden ve en İyi yemek hizmetlerinden asla taviz vermedik. Bundan sonraki hizmetlerimizde de bu çizgimizi bozmadan, gelişerek sizlere hizmet etmeye devam edeceğiz. Yapmış olduğumuz turlar yapacak olduğumuz turların garantisidir."

Vizyonumuz


"Sektörde sürdürülebilir turizm, yerel ekonomilerin desteklenmesi, kültürel mirasın korunması ve turizmin toplum tüm kesiminin erişebilir hale gelmesi için örnek bir turizm firması olmaktır."

Misyonumuz


"Turizm sektöründe misyonumuz, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak unutulmaz deneyimler sunmak, yerel ekonomilere katkı sağlayarak yerel işletmeleri desteklemek ve istihdamı artırmak, çevresel koruma ve sürdürülebilirlik ilkelerini benimseyerek doğal ve kültürel kaynakları korumak, kültürel değerleri koruyarak kültürel çeşitliliğe katkıda bulunmak, toplumsal sorumluluk bilinciyle yerel toplulukların kalkınmasına ve refahına katkıda bulunmak, ve turistler ile yerel halk arasında çevre, kültür ve toplumsal konularla ilgili farkındalığı artırmak için eğitim ve bilgilendirme faaliyetlerine odaklanmak.."

jadoo

Seyahatinizi dakikalar içinde rezerve edin, daha uzun süre tam Kontrol alabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Tatilyolcusu.com Tüm Hakları Saklıdır.